SON YAZILAR
1 dakikada okuyabilirsiniz

İngiltere’nin Atmosferine Uygun Spotify Listeleri

cool
İngiltere’nin Atmosferine Uygun Spotify Listeleri

Seyahat ve müzik birbirinden ayrılmaz mükemmel bir ikilidir. Uzun süren otobüs, uçak ve tren yolculuklarına arka plan olan müzik, pek çok kişi için vazgeçilmezler arasında yer alır. İnsanlığın ilk dönemlerinden günümüze değin eğlence, coşku ve heyecan gibi duyguları hissettiren müzik, her yaştan bireye hitap eder. Bunların yanı sıra seyahat edilen her şehrin farklı bir ruhu ve atmosferi vardır. Aynı durum İngiltere şehirleri için de geçerlidir. Eğer yakın zamanda aşağıdaki şehirlerden birisine gideceksen, hazırladığımız Spotify listelerini mutlaka incelemelisin.

İngiltere’nin Atmosferine Uygun Spotify Listeleri

londra spotify listeleri

Londra İçin Spotify Listesi

Londra, günümüz müzik kültürünün merkezi olarak nitelendirilebilecek bir şehirdir. En popüler caddelerinden biri olan Soho’da yer alan mekânlarda dünyaca ünlü pek çok isim sahne alır. Son yüzyılın en önemli müzisyenlerini yetiştiren Londra’nın bu atmosferine uygun bir müzik listesi arıyorsan senin için seçtiğimiz listeye göz atabilirsin.

Spotify listesi için tıkla!

birmingham-spotify-listeleri

Birmingham İçin Spotify Listesi

İngiltere şehirlerinin atmosferine uygun spotify listeleri için bir diğer önerimiz modern ve kültürlü bir şehir olan Birmingham için olacak. Bu endüstri kenti de tıpkı Londra gibi müzik tarihinin en özel yuvalarından birisidir. Popüler müziğin gelişiminde önemli bir yere sahip bu şehrin atmosferine uygun şarkılar dinlemek istersen aşağıdaki Spotify listesine göz atabilirsin.

Spotify listesi için tıkla!

bath-spotify-listeleri

Bath İçin Spotify Listesi

İngiltere’nin güney batısında yer alan bu şehir; ortasından geçen nehri, yaşanmışlıkları gözler öne seren binaları ve yemyeşil doğasıyla oldukça romantik bir atmosfere sahiptir. Bu şehirde her köşede müzik yapan mutlu insanlar ile karşılaşabilirsiniz. İngiltere’nin en huzurlu kenti Bath, özellikle Mayıs ayında müzik festivallerine ev sahipliği yapan bir İngiliz kentidir. Bu şehrin atmosferine uygun müzikler için seçtiğimiz liste hemen aşağıda…

Spotify listesi için tıkla!

brighton-spotify-listeleri

Brighton İçin Spotify Listesi

İngiltere şehirlerinin atmosferine uygun spotify listeleri denilince İngiltere’nin sıcak atmosferi ile ünlü şehri Brighton için bir öneride bulunmadan geçmek olmaz. Bu şehir, özellikle hareketli gece hayatı ile oldukça davetkâr bir yerdir.

Spotify listesi için tıkla!

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Temmuz 2020, 08:13

Seyahatte Alışveriş Yapacaklara Freeshop Rehberi

Elbette bir yere gezmeye gidiyorsak orada göreceğimiz doğal ya da mimari güzelliklerin yanı sıra oraya ait ne gibi tatlar olduğu da oldukça merak uyandırıcı oluyor. Britanya’da gezeceğiniz 5 ülkede ve 15 şehirde birbirinden farklı yerel tatlarla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Şimdiden söyleyeyim eğer et yemeyecekseniz biraz seçmek zorunda kalabilirsiniz. Britanya Turunda Karşınıza...

Devamını Görüntüle