SON YAZILAR

İngiltere Turu Tavsiyesi | Avrupa Rüyası

İngiltere Turu Tavsiyesi | Avrupa Rüyası

Herkes, hayatında bir kez de olsa yurtdışı turu düşünür. Birçoğu Avrupa’dan başlarken gezmeye, bazıları da farklı destinasyonları tercih edebiliyor. İngiltere’de gezginler tarafından en çok tercih edilen ülkelerden biri. Sizin de İngiltere turu hayaliniz varsa; sizlere İngiltere Galler İskoçya İrlanda turları cazip gelebilir. Hem tüm adayı gezebilirken; hem de İngiltere gezisi hayallerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için tavsiyemiz Avrupa Rüyası.

İngiltere turu düşünenler 11 günlük güzel bir serüven sizi bekliyor. İngiltere, Galler, İskoçya, İrlanda turu da yapmış olacaksınız. Kuzey İrlanda’yı unutmayalım tabii ki. Bu gezi de 5 ülke 20 şehir gezeceksiniz. Bu sırasında size İngiltere’de yaşayan bir rehber eşlik edecek. Sizinle adım adım Britanya ülkeleri ve şehirlerini gezecek. Deneyimlerini aktaracak ve İngiliz kültürü ile tanışmanıza yardımcı olacak.

Alnwick Castle

Northumberland Bölgesi – Alnwick Kalesi

İngiltere Turu ile Nereleri Görebilirsiniz?

Londra, Oxford, Liverpool, Manchester, Newcastle gibi İngiltere şehirleri en çok tercih edilen şehirler arasında yer alıyor. İngiltere’de Sherlock Holmes hikayelerine konuş olan Baker Street 221 B’i, Shakespeare’in doğduğu Stratford-upon-Avon kasabasını, tarihin en eski tapınaklarından biri olan Stonehenge’i, İngiltere’nin tarihi sit alanı Northumberland Bölgesini gezebilirsiniz.

Ayrıca Harry Potter filmlerinin çekildiği Oxford’u, Robin Hood efsanesine ev sahipliği yapan Nottinhham’ı görmekte mümkün. Bunun yanında Roma hamamlarıyla ünlü Bath’ı, Roma dönemi kasabalarından Chester’ı, futbol ve müzik şehri Liverpool’u görmek için güzel bir seçenek Avrupa Rüyası.

stonehenge-ingiltere

Stonehenge – İngiltere

İrlanda, İskoçya Turu Da Yapacaksınız

İngiltere gezilecek yerler dışında Kuzey İrlanda’da Belfast ve Devler Kaldırımı göreceğiniz yerler arasında. İrlanda’da Dublin, Galler’de Cardiff de gezilecek şehirler arasında. Kuzeyin asi ülkesi İskoçya’da Edinburgh, Galsgow, Stirling, Falkirk görülecek yerler arasında.

Sizin de böylesine kapsamlı bir İngiltere turu düşünceniz varsa o zaman doğru yerdesiniz. Hem ucuz yurtdışı turları arasında en kapsamlı rotayla gezme imkanı elde etmiş olursunuz. Unutmadan da ekstra turlar dahil ve single farkı olmayan turlar arıyorsanız da Avrupa Rüyası tam size göre! Detaylı bilgi almak isterseniz www.avruparuyasi.com.tr web sitesinden tur ile ilgili ayrıntılara bakabilirsiniz.

Başlıklar: ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Seyahatte Alışveriş Yapacaklara Freeshop Rehberi - Britanya Turu & İngiltere TurlarıBritanya Turu & İngiltere Turları on Temmuz 1, 2020

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Mayıs 2018, 08:25

Avrupa Rüyası ile İngiltere Turunda Göreceğiniz Rüya Şehirler

10 gün boyunca 5 ülke ve 15 şehir ziyaret edebileceğiniz Britanya Rüyası, İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda seyahatini tek bir rota altında toplayan harika bir Büyük Britanya turu güzergahı. Türkiye’deki tüm İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Britanya Rüyası’nda İngiltere, İskoçya, Galler, İrlanda, Kuzey İrlanda rotasında,...

Devamını Görüntüle