SON YAZILAR

Seyahatte Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Seyahatte Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Uzun yolculuklarda kitap okumak, film izlemek vakit geçirmek için oldukça ideal ama bazen ne bir şey izlemek istersiniz ne de bir sonraki sayfada ne olduğunu merak edersiniz. Tek istediğiniz telefonunuzu açıp bir şeyin tüm vaktinizi alıp götürmesidir. Ne olduğunu anlamadan yolun bitmesini ve bir an önce bir Avrupa şehrinde olmayı dilersiniz. İşte size Avrupa Rüyası Büyük Britanya turu sırasında hem Android hem de IOS uyumlu, vaktin nasıl geçtiğini anlamadan keyif alabileceğiniz oyunlar listesi: Avrupa Turunda Oynayabileceğiniz, Bağımlılık Yapan Mobil Oyunlar!

avrupa-ruyasi-avrupa-turunda-oynayabileceginiz-bagimlilik-yapan-5-mobil-oyun-plague-inc

1.Plauge Inc

O kadar bağımlılık yapan bir oyun ki “kısaca bir bakıp çıkarım” dedikten sonra saatlerin nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. Plague Inc, bütün gün virüsleri ülkelerin başına sarmaya uğraştıktan sonra tüm dünyayı ele geçirmeye çalıştığınız ve kötü adam olduğunuz çok ilginç ve garip şekilde de tatmin edici bir oyun. İnsanın kendi ismine ait bir hastalık yayması ne kadar eğlenceli olabilir diye düşünüyorsanız bu oyunu oynamadınız demektir!

avrupa-ruyasi-avrupa-turunda-oynayabileceginiz-bagimlilik-yapan-5-mobil-oyun-granny-smith

2.Granny Smith

Kendinizi hiç patenler üzerinde hayatını elmaları çalan hırsızları yakalamaya adamış bir nine olarak düşündünüz mü? Evet, biz de. Bu yüzden de bu muhteşem ve çok eğlenceli oyunu tavsiye ediyoruz. Çizgi film tarzı grafikleri ve fizik modeli ile ninemiz, adil bir şekilde kolaydan zora doğru ilerleyen bölümlerde koşturuyor ve “son bir kez daha” diyerek başlayacağınız 45. oyununuzda başarılar diliyoruz!

avrupa-ruyasi-avrupa-turunda-oynayabileceginiz-bagimlilik-yapan-5-mobil-oyun-Hill-Climb-Racing

3.Hill Climbing Racing

Basit olmasının bağımlılık yarattığı bir oyun olan Hill Climb Racing’de sadece iki kontrol var, dur ve git. Çok basit ama eğlenceli grafikleri sayesinde hem şarjı az harcıyor hem de gözlerinizi çok yormuyor. Tüm bunların yanında bir de çok eğlenceli. 10 güçlendirilebilir araç ve 11 bölüm ile gece otobüste dağlara tepelere çıkmak için kendinizi paralarken bulabilirsiniz. Her 1-2 ayda bir yeni bölümler ekleniyor ve eğlence de haliyle sonsuzluğa doğru gidiyor.

 avrupa-ruyasi-avrupa-turunda-oynayabileceginiz-bagimlilik-yapan-5-mobil-oyun-amazing-alex

4.Amazing Alex

Angry Birds oyununu yapan Rovio firması hayatınızdan değerli zamanları çalabilmek adına bir başka muhteşem oyun olan Amazing Alex ile tekrar karşımızda. Oyunun konusu aslında oldukça basit. Gün içinde kullandığınız ip, kova, makas vb. birçok eşyayı bir arada kullanıp balon patlatmak gibi çok basit bir görevi gereksiz şekilde, komplike bir halde başarmaya çalışmak. Ve tabii bir Rovio oyunu olarak her oyunu üç yıldızla bitirmeden olmaz. Bitmek bilmeyen yüzlerce bölüm ile sabrınız bitiyor ancak oyun asla bitmiyor. Buna rağmen çok ilginç şekilde bağımlılık yapmaya da devam ediyor.

avrupa-ruyasi-avrupa-turunda-oynayabileceginiz-bagimlilik-yapan-5-mobil-oyun-jetpack-joyride

5.Jetpack Joyride

Bu oyunu ilk gördüğünüzde “yine klasik bir platform macera oyunu, ne kadar farklı ve eğlenceli olabilir ki?” diye düşünebilirsiniz. Ancak yükledikten sonra aralıksız 5 saatlik bir oyun maratonu bittiğinde “baya eğlenceli olabilirmiş” sonucuna varabilirsiniz! Tüm oyunda sadece tek bir kontrol tuşu var, evet sadece bir! Bastığınızda jetpack sizi yükseltiyor, bıraktığınızda ise indiriyor, bu kadar. Ancak buna rağmen Halfbrick Studios çok güzel oyunlardan birini çıkartmış. Detaylara gösterilen inanılmaz hassaslık, eğlence anlayışı, basit ve güzel detaylar, ortalama birkaç milyar olan görevler bu oyunu gerçekten download edilmezse çok ayıp olur kategorisine sokuyor. Üstelik bir de ücretsiz!

Avrupa Rüyası tüm Avrupa kıtasını gezerken, canınız telefon oyunlarına sarmak isterse diye, size Büyük Britanya turu sırasında oynayabileceğiniz, bağımlılık yapan mobil oyunlar listesi! Keyfini çıkarın!

Başlıklar:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Ekim 2019, 08:43

İngiltere’nin Atmosferine Uygun Spotify Listeleri

Britanya coğrafyasını tek seferde gezmek gibi bir hayaliniz varsa Avrupa Rüyası’nın İngiltere Turu’na katılabilirsiniz. Tek seferde İngiltere, İrlanda, İskoçya, K.İrlanda ve Galler ülkelerini gezeceğiniz Avrupa Rüyası turu ile İngiltere’de birçok şehir göreceksiniz. İngiltere turu ile kültürüyle, tarihiyle, mimarisiyle, müzeleriyle, parklarıyla, kraliyet ailesiyle keşfedeceğiniz İngiltere tam bir harikalar diyarı. Avrupa Rüyası ile Britanya’yı Keşfet!...

Devamını Görüntüle