SON YAZILAR

Erkek Erkeğe Tatil Önerileri

Erkek Erkeğe Tatil Önerileri

Bir erkek olarak; üniversite sonrası, haftada 30 kez egzersiz yapmanız ve uyandığınız her dakikayı verimli, kariyer ve aile odaklı hedeflerinizle doldurmanız gerekir. Üzerinizde hissettiğiniz baskıyı, günlük hayat stresinizi atmanızı ve deşarj olmanızı sağlayacak ilk şey yakın arkadaşlarınızla çıkacağınız erkek erkeğe tatildir.

Meslektaşlarınızla yapılan iş gezileri tatilden sayılmaz. Gerçek arkadaşlarınla gerçek bir kaçamak planla. Dikkatlice bir varış yeri seçin; bir yolculuk size yeniden enerji vermeli, sıkıntılarını birkaç gündür unutturmalı ve rahatlatmalı. Avrupa turu, sadece bir şehir, otobüsle Avrupa turu, Kuzey Avrupa turu.. bunlardan herhangi birini tatilin için seçebilirsin. Ama öncesinde nereye gidebiliriz erkek erkeğe sorusu için; işte erkek erkeğe tatil önerileri:

roma-italya-gezi-rehberi

Roma

Eşsiz bir Avrupa deneyimi için Roma’dan başka bir yere bakmayın. Avrup Rüyası Eko ve Plus turları ile ziyaret edebileceğiniz Roma; Forum kalıntıları, Palatine Tepesi ve Circus Maximus’un canlı gece hayatı ile erkek erkeğe takılmak için mükemmel bir yer. Ayrıca Parco di Roma Golf Kulübü’nde golf oynayabilirsiniz.

edinburgh old town bölgesinde gezilecek en iyi 5 yer

İskoçya

Britanya turunun uğrak yerlerinden birisi olan İskoçya, erkek erkeğe seyahat için en uygun yer olabilir. Başlangıç olarak, dünyanın en iyi viskisinin doğduğu yer ve 125’in üzerinde damıtma merkezine ev sahipliği yapıyor. İkincisi golf sporu, ancak bunun ötesinde, tonlarca açık hava maceraları ve yürüyüş, dağ bisikleti ve yelken gibi kapalı yol deneyimleri de sunuyor.

brugge-belçika

Belçika

Avrupa turlarının vazgeçilmezi Belçika’da görülmesi gereken şeyler oldukça fazla. Waffle’lerden patates kızartmasına, biraya ve çikolataya kadar yemek için çok şey var. Ayrıca, kaliteli biralarıyla ünlü. Küçük bir ülke olmasına karşın, 1000’den fazla bira fabrikası var. Aynı şekilde, çikolata konusunda da İsviçre ile yarışır.

Londra

Her ne kadar 1960’lı yıllarda kıpır kıpır olmasına rağmen, Londra hala benzer enerji frekansında. Britanya turu ile keşfedeceğiniz İngiltere’nin başkentinde, inanılmaz bir gece kulübü kültürü var. Futbol izlemek isterseniz de seçilebileceğiniz çok sayıda pub mevcut.

havana-gezi-rehberi

Havana

Küba rüyası hepimizin hayalleri arasında kuşkusuz. Havana gezisi tamamen purolar, güzel eski arabalar, harika yemekler ve arkadaş canlısı insanlar hakkında. Eski bir gezintiye çıkın ve gün boyunca manzaraları görün ve saatlerce canlı müzik eşliğinde sıcak gecelerin tadını çıkarın.

amsterdam-hollanda

Amsterdam

Amsterdam’ı ziyaret etmek için çok fazla söze gerek yok. Şehrin dar, dolambaçlı caddelerinde veya iç içe geçmiş ünlü kanalları boyunca yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Redlight’ta kendinizi gece hayatında bırakarbilirsiniz. Amsterdam’da kendinizi kaybetmek için bulunuyorsunuz, kendinizi kaybedin.

budapeşte-macaristan

Budapeşte

Budapeşte, içerken bile tadını çıkarabileceğiniz pek çok tarih ve güzel mimariye sahip. Budapeşte, inanın yada inanmayın; parçalanan, tarihi kalıntıların içinde yer alan barlar olan “yıkıntı barlarına” sahiptir.

Budapeşte’nin Avrupa’daki en iyi barlardan bazılarına sahip olduğu düşünülmektedir (ve açıkça en eşsiz).

stockholm-isveç

Stockholm

Kuzey Avrupa turu ile ziyaret edebileceğiniz İsveç’in başkenti Stockholm tam anlamıyla görsel bir şölendir. İlk olarak çekici, uzun boylu insanlar, ikincisi de çok sayıda müze ve sanat galerilerini göreceksiniz.

Yapabilirseniz Noel zamanı ziyaret edin. Stockholm çarpıcı şenlikli pazarları ve dekorasyonlarıyla ünlüdür. Aynı zamanda dünyanın en uzun Noel ağacına ev sahipliği yapmaktadır.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Haziran 2020, 07:49

Seyahat İçin Para Biriktirmenin Yolları

Glasgow, Büyük Britanya turu ile ziyaret edeceğiniz İskoçya’nın en büyük şehridir ve Birleşik krallıktaki en büyük üçüncü kenttir. Şehir, Clyde Nehri üzerinde kurulmuştur. Glasgow, İngiltere’nin en büyük liman kenti olması amacıyla bu nehrin üzerinde kurulmuş ve geliştirilmiştir. Kent de aynı zamanda kültürel yapıda gelişmeye devam etmiştir ve birçok farklı alanda spor...

Devamını Görüntüle